Parmak Kaykayı Fiyatları

Parmak Kaykayı bizce bir oyuncak değil, hobi ürünüdür. Özellikle okul sıralarında kalemlere takla attırarak çevirdiğimiz geliyor aklıma parmak kaykaylarla oyalanırken. Eminim daha önce kalem çevirenler parmak kaykay hareketlerini daha kolay yapıyorlardır. Çünkü bunu yapanlar daha yatkındır, daha kabiliyetlidir. Yada var olan kabiliyetlerini daha da geliştirmiş durumdadırlar. Parmak Kaykay  hareketleri ile ilgili ders videolarımızı aşağıdaki linklere tıklayarak yeniden seyredebilirsiniz. Özellikle yeni başlayan arkadaşlarımıza katkıları olacağı kesin.

Parmak Kaykay Parkurları, Rampaları

Parmak Kaykayı yapan kullanıldığı parkurlar ve rampalardır. Bu konuda da oldukça farklı seçeneklerimiz mevcut. Tech Deck parmak kaykay’ın kullanırken heyecen ve eğlenceyi maksimize etmek için gerekli olan aksesuarlarını da unutmamış. Ürün ile birlikte rampalar, merdiven korkuluklar, merdivenler ve kaykay havuzu gibi aksesuarları da bulunuyor.

Tech Dech Profesyonel Parkur Fiyatları

Aşağıda kaykay yaparken gereki olan parkur, park ve setlerin fiyatları verilmiştir. Bu fiyatlar 09 Kasım 2011 tarihindeki fiyatlardır.

Tech Deck Profesyonel Parkur : 33.25 + KDV

Tech Deck Profesyonel Parkur Büyük : 57.50 + KDV

Tech Deck Profesyonel Set : 13.25 + KDV

Tech Deck Parmak Kaykay 4′lü paket : 24.38 + KDV

Tech Deck Parmak Kaykay Parkı : 16.88 + KDV

Parmak Kaykay Videoları

Parmak Kaykay Hareketleri

Bu yazı Kaykay Dersleri, Parmak Kaykay kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>