Barbie Paten

Sitemize uzun zamandır makale yazmadığımızı farkettik. Biraz dertleşelim sizlerle. Aslında paten konusunda internette çalışma yapmak biraz enteresan. Neden diyeceksiniz. Paten kelimesi ile buz pisti için ihtiyaç duyulan paten isteniyor olabilir. Oysa bizim işimizin bununla bir ilgisi yok. Sitemizde bu konu ile ilgili bir içerik de yok. Ancak ilginçtir ki, buz pateni soran kişiler oluyor malesef.

Neyse, sizin de değerli vaktinizi almadan konumuza dönelim. Özellikle kız çocuklar için ideal olan patenlerden bahsetmek istiyorum. Ebeveynler kız çocukları için barbie marka tekerlekli paten tercih ediyorlar. Hem bu tekerlekli ayakkabıların pembe renkli olması ve Barbie markasının kız çocukları ile zaten özdeşleşmesi. Anne ve babaların bu patenleri tercih etmelerini sağlıyor. Bizce de uygun bir tercih. Ortalama parekende satış fiyatları 65 – 70 TL. arasında seyrediyor. Bu ürün ile ilgili bir kaç modeli de sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu yazı Tekerlekli Paten kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>